Univerzální izolace staveb

Univerzální stavební izolace na bázi technologie SMP

Univerzální stavební izolace na bázi technologie SMP

Univerzální izolace MEM WATER STOP je mimořádně pružná, vhodná pro množství použití a velmi snadno se aplikuje pomocí štětce nebo válečku.

Na plochy použijte balení 6 kg, pro opravné práce nabízíme 1 kg plechovku a pro cílené nanášení do spár se ideálně hodí praktické kartuše o objemu 290 ml.

Oproti např. asfaltovým nátěrovým izolacím snižuje MEM WATER STOP velmi výrazně časovou náročnost izolatérských prací, a to až o 50%! Značnou výhodu představuje i fakt, že MEM WATER STOP během zrání není potřeba chránit před vlhkostí (např. deštěm).

Potřebujete:.

 • MEM WATER STOP
 • Pracovní pomůcky: štětec, váleček nebo špachtle
 • Spotřeba: cca 2,3 kg/m2

Pracovní postup:

 1. Lze nanášet na beton, dřevo, cihlu, kov, popískovanou střešní lepenku, polystyren a množství plastů na střechách i v místech styku stavební konstrukce se zeminou. Nepoužívejte na asfalt, PE a PP
 2. MEM WATER STOP  je bez obsahu rozpouštědel i asfaltu (materiálová báze MS-polymer).
 3. Podklad musí být pevný, nosný, čistý a trvale suchý.
 4. Izolace se nanáší bez penetrace štětcem nebo velurovým válečkem s krátkým vlasem. Při cca +20 °C lze již po 6 hodinách provést druhý nátěr. V místech s vysokým zatěžováním (rohy) doporučujeme do první vrstvy izolace zapracovat pružnou perlinku.
 5. Pokud uvažujete na MEM WATER STOP lepit obklad nebo dlažbu, je nezbytné druhý čerstvý nátěr hustě zasypat jemným křemičitým pískem zrnitosti 0,2 – 0,6 mm (cca 2 kg/m2).. Volný písek můžete odstranit po min. 24 hodinách. Pro lepení použijte vhodné flexibilní lepidlo.
 6. Po cca 24 hodinách (při +20 °C) je izolace plně zatížitelná a lze postupovat s dalšími pracemi.
 7. Spotřeba: 2,3 kg/m2, teplota při zpracování: +5 °C až +35 °C
 8. MEM WATER STOP je přezkoušen dle DIN 18195 (německá norma na izolace staveb), přičemž splňuje veškeré požadavky na asfaltové silnovrstvé stěrky (tabulka 9 normy) a v některých parametrech je dokonce významně překonává.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info