Výprodej - MEM Protiplísňová ochrana 1 l eliminující opakované napadení plísněmi (30836404)

Výprodej - MEM Protiplísňová ochrana 1 l eliminující opakované napadení plísněmi (30836404)

MIMOŘÁDNÝ VÝPRODEJ

MEM Protiplísňová ochrana brání obnovení plísně v interiéru. MEM Protiplísňovou ochranu je možné aplikovat na téměř jakýkoliv běžný podklad, včetně tapet.

140 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: MEM Bauchemie GmbH

Účel použití:

MEM Protiplísňová ochrana je čirá tekutina bez rozpouštědel, která účinně zabraňuje tvorbě plísní, řas a hub. Pouze pro interiér, i na vlhké podklady. Na veškeré běžné materiály, jako jsou beton, pórobeton, lomový kámen, tapety, zdivo, omítky, malířské barvy atd. Přípravek je mrazuvzdorný, zušlechtěný pryskyřicí a zužuje póry v podkladním materiálu.

Svým složením působí MEM Protiplísňová ochrana třemi způsoby, kdy zabraňuje tvorbě plísní, odpuzuje vodu a zpevňuje podklad. Výrobek MEM Protiplísňová ochrana působí hluboko v podkladu, je prodyšný, bez chlóru a rozpouštědel.

Návod k použití:

Odstraňte nepevnou omítku, výkvěty a plíseň. Plíseň odstraňte výrobkem MEM Odstraňovač plísní, bílé výkvěty solí na zdivu, tzv. sanytr odstraňte výrobkem MEM Odstraňovač sanytru. Opalte nebo odstraňte nátěry a znečištění, jako barvy, oleje, atd. Místa průsaků vody a extrémní vlhkost zaizolujte výrobkem MEM Stop průsakům. Trhliny a prohlubně uzavřete MEM Pružnou maltou.

Obal před použitím silně protřepejte. Nejprve aplikujte na zkušební plochu. Kovy a dřevo zakryjte. V závislosti na nasákavosti podkladů aplikujte 1 – 2 nátěry štětcem, koštětem, válečkem nebo ručním postřikovačem. Každý nátěr nechejte minimálně 30 minut vstřebat. Poté můžete provádět další práce, např. omítat, tapetovat, malovat, obkládat atd.

Spotřeba:

Při spotřebě cca 200 ml/m² (v závislosti na savosti podkladu), jedna lahev o objemu 500 ml vystačí na cca 2,5 m².

Technický list výrobku - PDF

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info