Výprodej - MEM Asfaltová stěrka 1 kg pro opravy vad a boulí na střechách (30837001)

Výprodej - MEM Asfaltová stěrka 1 kg pro opravy vad a boulí na střechách (30837001)

MIMOŘÁDNÝ VÝPRODEJ

Trvale utěsní místa průsaků, spojů a koutů v místech napojení. Stěrková hmota je po zaschnutí vodotěsná, trhliny přemosťující a bez obsahu rozpouštědel.

80 Kč s DPH

143 Kč s DPH Sleva 63 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: MEM Bauchemie GmbH

Účel použití:

MEM Asfaltová stěrka je hodnotná, polymerem zušlechtěná, opravná stěrka na bitumenové bázi, bez obsahu rozpouštědel. Pro použití v exteriéru k opravě asfaltových střešních pásů, boulí, děr, trhlin a prasklin, pro úpravu střešních úžlabí atd. Na asfaltové střešní pásy a nátěry, beton, omítku, zdivo, potěr, kov atd. MEM Asfaltovou stěrku je možné nanášet na vodorovné i svislé plochy.

Návod k použití:

Podklad musí být suchý, čistý, bez olejů, mastnoty, prachu a ostatních látek, které brání přilnavosti. Odstraňte rez. Silně nasákavé podklady opatřete základním nátěrem MEM Asfaltová penetrace. MEM Asfaltová stěrka se nanáší stěrkou, hladítkem nebo zednickou lžící. Opravované boule prořízněte, přitavte, zarovnejte a místo výrobkem MEM Asfaltová stěrka, případně s vložením výztužné tkaniny, přestěrkujte. Po okrajích stěrky vytvořte hladký náběh.

Upozornění: Do úplného proschnutí chraňte před kontaktem s vodou nebo mrazem. V jednom pracovním kroku nanášejte maximálně 4 mm. Pro rychlejší schnutí raději doporučujeme nanést 2 x 2 mm. Rychlost schnutí je cca 1 mm za 24 hodin, při 23°C a 55% vlhkosti vzduchu. Neaplikujte do míst s trvale stojicí vodou.

Spotřeba:

cca 1,4 kg/m²/1 mm tloušťky vrstvy

Technický list výrobku - PDF

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info