Výprodej - MEM Asfaltový střešní lak 1 litr pro péči a regeneraci střešní lepenky

Výprodej - MEM Asfaltový střešní lak 1 litr pro péči a regeneraci střešní lepenky

MIMOŘÁDNÝ VÝPRODEJ

Za studena tekoucí, ochranný nátěr proti vlhkosti – bez obsahu rozpouštědel. Vhodný pro ošetření a regeneraci asfaltových střešních lepenek. MEM Asfaltový střešní lak se snadno nanáší a vyznačuje se velmi dobrou krycí schopností a dobrou přilnavostí. Balení vystačí na cca 5 m².

89 Kč s DPH

138 Kč s DPH Sleva 49 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: MEM Bauchemie GmbH

Účel použití:

MEM Asfaltový střešní lak je černý, vodu odpuzující krycí nátěr na latex-asfaltové bázi, bez obsahu rozpouštědel. Pro ochranu, péči a regeneraci bouřkou poškozených, zkřehlých a slabě popraskaných asfaltových střešních pásů. Výrobek není vhodný na plastové střešní fólie. MEM Asfaltový střešní lak má silnou krycí schopnost.

MEM Asfaltový střešní lak schne do bezespárého, vodu odpuzujícího a fólii tvořícího povlaku, který nekřehne a odolává působení běžných, vůči betonu, agresivních látek.

Návod k použití:

Podklad musí být pevný, nosný, čistý, rovný, bez trhlin, drolivých míst atd. Dále musí být bez olejů, mastnoty, prachu a ostatních látek, které brání přilnavosti. Podklad může být slabě vlhký, ale vždy bez viditelného vodního filmu. Ošetřované plochy po aplikaci nesmí být trvale mokré, neboť by výrobek nezaschl. Výrobek před použitím dobře promíchejte. Nasákavé podklady opatřete nátěrem ředěného výrobku MEM Asfaltový střešní lak v poměru 1:1 vodou.

Po zaschnutí nanášejte MEM Asfaltový střešní lak válečkem, štětcem nebo vhodným stříkacím zařízením ve 2 až 3 vrstvách, přičemž každá vrstva se musí ponechat úplně vyschnout. V místech s nebezpečím vzniku trhlin vložte do druhé čerstvé vrstvy výztužnou tkaninu. Během zpracovávání plochu chraňte před slunečními paprsky. Působení deště během zpracovávání nebo schnutí způsobí poškození výrobku (asfalt se smyje).

Spotřeba:

cca 200 – 250 ml/m², na jednu vrstvu, balení vystačí na cca 5 m².

Technický list výrobku - PDF

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info