Výprodej - MEM Asfaltové lepidlo na šindele a hřebenáče 445 g (30836886)

Výprodej - MEM Asfaltové lepidlo na šindele a hřebenáče 445 g (30836886)

MIMOŘÁDNÝ VÝPRODEJ

Speciální asfaltové lepidlo se silnou počáteční lepivostí pro lepení šindelů, asfaltových střešních lepenek a nekašírovaných tepelně-izolačních desek. Balení vystačí na cca 5 běžných metrů.

80 Kč s DPH

151 Kč s DPH Sleva 71 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Poslední kus!
skladem: 1 ks

Výrobce: MEM Bauchemie GmbH

Účel použití:

MEM Asfaltové lepidlo na šindele a hřebenáče je speciální asfaltové lepidlo pro zpracování za studena, které je určené pro lepení střešních tašek a hřebenáčů, šindelů, asfaltových střešních pásů i nekašírovaných tepelně-izolačních desek. MEM Asfaltové lepidlo na šindele a hřebenáče nabízí oproti běžným asfaltovým lepícím hmotám silnější lepivost a je bez obsahu rozpouštědel.

Návod k použití:

Podklad musí být pevný, čistý, suchý, bez mastnoty a námrazy. Zpracovávání je možné při teplotě od +5 °C do +40°C. Pórovité podklady opatřete nátěrem bez obsahu rozpouštědel MEM Asfaltová penetrace. Lepidlo MEM Asfaltové lepidlo na šindele a hřebenáče zpracovávejte, vhodnou pistolí, po úplném zaschnutí penetrace. Z uzávěru kartuše odřízněte záslepku, špičku plastové dýzy zkraťte odříznutím na požadovaný průměr a našroubujte na kartuši. S nánosem lepidla nešetřete, je důležité lepený materiál do naneseného lepidla vtlačit.

Spotřeba:

Balení vystačí na cca 5 běžných metrů. 

Technický list výrobku - PDF

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info