O značce MEM

Z historie značky MEM Bauchemie

Mottem výrobce MEM Bauchemie je jasně hovořící slogan - "spokojeni jsme teprve tehdy, když je spokojený i náš zákazník". 35 let zkušeností a místo výroby přímo na pobřeží Severního moře s množstvím srážek a bouří jsou ty nejlepší předpoklady pro naplnění Vašich očekávání!

Chceme sanovat a uchovávat, tzn. nabízet Vám řešení problémů kde jde o Vaši investici do nemovitosti nebo dokonce, v šiřším pojetí, dokonce o Vaše zdraví. ¨Pokud problém správně uchopíme, jedná se i o značnou úsporu Vašich finančních prostředků. Uvědomnělí a chytří kutilové a DIY spotřebitelé si to dokáží spočítat. V otázkách izolací, kde si jste nejistí jsme Vaší pevnou oporou. Jelikož vlhkost a voda jsou těžký protivník, pracujeme na neustálém zlepšování našeho servisu právě pro Vás!

MEM - přezkoušeno při haváriích

MEM - přezkoušeno při haváriích

Zakladatel firmy MEM, pan Johann Memmen, původem z Východního Fríska, byl již jako mladý stavbyvedoucí pro výstavbu mostů velmi brzy konfrontován se specifickými problémy jak pozemních, tak i inženýrských staveb. Na základě poznatků a potřeb vyvinul pórovitý izolační materiál, určený pro dodatečnou izolaci ve vodě stojících stavebních konstrukcí.

Skvělé úspěchy z něj a jeho kolegů velmi brzy vytvořili poptávané specialisty. Následovalo množství aplikací materiálů při řešení rozličných havarijních stavů při pracích na vrtných plošinách, potrubních vedení, tunelů a velkých staveb, a to dokonce i pod hladinou vody.

Pokud izolační materiál obstojí při takovémto nasazení, je zcela bez pochyb vhodný i pro izolování rodinných domů! Od této myšlenky byl již jen krok k vývoji materiálů, nacházejících uplatnění při izolačních a udržovacích pracích okolo celého domu, od základů, přes fasádu, terasu, balkon až po střechu.

Výsledkem neustálého vývoje je vzájemně vyladěný systém výrobků MEM - ve špičkové kvalitě a se snadným zpracováním. Zkrátka ideální pro oblast DIY - UDĚLEJ SI SÁM.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info