Zpět

Univerzální izolace staveb proti vodě na bázi MS-polymerů MEM WATER STOP

Přidáno: 3. 6. 2012 11:30:00 Počet shlédnutí: 1642

03 Červen 2012

Bez jakého výrobku se neobejde žádný kutil, chatař nebo chalupář? Bez takového, který je univerzální, má dlouhou trvanlivost a možnost postupného a snadného zpracovávání.

Univerzální izolace staveb proti vodě na bázi MS-polymerů MEM WATER STOP

Přesně takový výrobek představuje MEM WATER STOP na bázi MS-polymerů, který vytváří extrémně pružnou hydroizolační vrstvu jak při celoplošném nanášení, tak i při utěsňování trhlin, pracovních nebo dilatačních spár.

Univerzální hydroizolace na bázi MS-polmerů MEM WATER STOP je mimořádně pružná a vhodná pro množství izolačních prací. Vyniká dobrou odolností vůči UV záření, přilnavostí téměř ke všem materiálům a zejména funkčností okamžitě po aplikaci tzn., že při kontaktu čerstvě nanesené hydroizolace MEM WATER STOP např. s dešťovými srážkami nedochází ke smývání izolačního materiálu tak, jako jsme toho svědky u asfaltových (bitumenových) nátěrů.

Univerzální hydroizolaci na bázi MS-polymerů MEM WATER STOP si velmi oblíbili chataři a chalupáři, kteří využívají výhod rychlého schnutí výrobku s brzkou možností dalších prací. Pokud se univerzální hydroizolace nanáší plošně, potom vždy ve dvou vrstvách, kdy velkou výhodu představuje krátká doba schnutí mezi nátěry (pouze 6 hodin), bez ohledu na počasí. Hydroizolace na bázi MS-polymerů MEM Water Stop je úplné vyzrálá již po 24 hodinách!

Univerzální hydroizolace na bázi MS-polymerů MEM WATER STOP je dodávána v praktických kartuších pro utěsňování pracovních a dilatačních spár, plechovce o hmotnosti 1 kg pro nanášení štětcem a plastovém vědru 6 kg pro plošnou aplikaci válečkem. 

Další výrobky MEM na materiálové bázi MS-polymerů představují:

  • lepicí a těsnicí tmel (tzv. montážní lepidlo/tekuté hřebíky) pro vnitřní i venkovní pružné spoje MEM Power Gum
  • trvale pružný těsnicí tmel MEM Power Fuge, určený pro utěsňování pracovních a dilatačních spár ve vnitřním i venkovním prostředí, včetně sanitárních prostor (sprchy, koupelny, kuchyně apod.). 

 

S hydroizolačními materiály MEM Bauchemie Váš problém s vlhkostí nebo průsaky zcela jistě snadno a rychle vyřešíte! 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info