Zpět

První pomoc při haváriích vody

Přidáno: 22. 6. 2011 16:02:00 Počet shlédnutí: 2234

22 Červen 2011

Speciální přípravek pro okamžité zastavení tekoucí vody. Pro vnitřní i venkovní použití – utěsňuje extrémně mokré stěny i podlahy.

První pomoc při haváriích vody

Poškozené venkovní izolace sklepního zdiva nebo praskliny ve zdivu a základové desce mohou být příčinou pronikání vody do objektu. Při zvýšení hladiny spodní vody a trvalých dešťových srážkách může voda doslova vytékat ze zdiva nebo se protlačit jako pramen základovou deskou.

Místa průsaků by vždy, pokud je to technicky možné, měla být izolována z venkovní strany. Jsou však situace, kde tyto práce ať už finančně nebo přístupem nejsou možné.  Stejně tak není přístup ke spodní straně základové desky. 

Pro izolování a utěsňování průsaků z venkovní i vnitřní strany se nabízí speciální přípravek MEM STOP PRŮSAKŮM, který, při náhlých haváriích vody, okamžitě zastavuje tekoucí vodu. Díky MEM STOP PRŮSAKŮM tak lze zabránit nejhorším škodám při prasklém potrubí.

Speciální přípravek je připravený k okamžitému použití. Po odstranění drolivé omítky nebo osekáním okolí trhliny se suchý prášek v rukavicích na několik vteřin přitlačí do místa průsaku a tlakem se zahladí, resp. dlaní vmasíruje do mokrého povrchu stěny nebo podlahy. Tento postup se opakuje až do úplného zastavení průsaku vody. Mezi jednotlivými pracovními kroky je důležité sanovanou plochu vždy navlhčit čistou vodou.

MEM STOP PRŮSAKŮM je možné k utěsňování havárií vody používat na veškeré běžné materiály, jako je zdivo, beton, potěr, porobeton, omítka nebo obkládačky. Vlákny zušlechtěný výrobek bez obsahu rozpouštědel je již přibližně druhý den úplně vyzrálý a sanovaná plocha může být nově omítnuta, případně lze obkládat nebo položit potěr.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info