Zpět

Profesionálové z východního Fríska

Přidáno: 25. 7. 2014 18:53:20 Počet shlédnutí: 1000

25 Červenec 2014

Výrobce stavební chemie MEM je specialistou s více než pětatřicetiletou tradici ve vývoji a výrobě hydroizolací, lepidel a ošetřujících prostředků. Firma se sídlem ve východfríském městě Leer neustále dynamicky roste a expanduje na celoevropský trh.

Z důvodu rostoucí poptávky po mimořádně hodnotných produktech stavební chemie se společnost o 76 zaměstnancích v roce 2013 rozšířila o 2.000 metrů nových skladových prostor, které umožní potřebné zdvojnásobení skladových prostor , ze kterých je čerstvým zbožím MEM zásobeno okolo 3.000 prodejen hobby marketů po celé Evropě!

Vysoké nároky na moderní skladování a logistiku si vyžaduje potřeba denní expedice okolo 20 kamionů zásilek, což celoročně předsatvuje přípravu zásilek a nakládku neuvěřitelných 3.000 kamionů!

Přesvědčte se i Vy o mimořádné kvalitě zpracovatelsky příznivě aplikovatelných výrobků staevbní chemie MEM a vyřeště Váš problém s vlhkostí jednou provždy! S výrobky MEM nic nezkoušíte - všechny systémy jsou přezkoušeny podle náročných evropských nebo německých aplikačních směrnic a vyhovují nárošným požadavkům vyspělého a profesionálního stavebního trhu!

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info