Zpět

Nový typ lepicího a těsnicího tmelu MEM POWER GUM - domácí multitalent

Přidáno: 20. 6. 2011 08:09:00 Počet shlédnutí: 2420

20 Červen 2011

Vrtání, vkládání hmoždinek a šroubování - tak tomu je již dnes konec!

Nový typ lepicího a těsnicího tmelu MEM POWER GUM - domácí multitalent

Konec vrtání při připevňování háčků na zeď, instalaci podlahových soklových a přechodových lišt nebo zavěšování rozličných cedulí na stěny v předsíních, dílnách a garážích. Všichni známe rizika vrtání, kterým je vyvrtání příliš velikého otvoru pro hmoždinku, prasknutí obkládačky, provrtání rozvodu vody apod. To vše nám dokáže pořádně pokazit náladu!

Pokud dnes chceme něco pověsit nebo připevnit, není už potřeba vždy vrtat, vkládat hmoždinky a šroubovat! Cedulky, štítky, podlahové lišty, obkládačky, dekorativní polystyrenové podhledy a trámky, lišty pro rozvod elektrických kabelů, háčky a mnoho dalšího je dnes možné lepit, přičemž práce je často rychlejší, čistší a zcela bezproblémová.

Silně lepicí a spolehlivě těsnicí tmel MEM POWER GUM  je stejně dobrý pro kutily, jako řemeslníky z mnoha zpracovatelských oborů, při použití uvnitř i venku. Výrobkem je možné přilepit téměř veškeré materiály, včetně např. těžkého obkladu z přírodního kamene nebo parket z exotických dřevin, a to tak pevně, jako by byly přišroubovány. Výrobek navíc i utěsňuje spáry, tudíž se hodí např. pro fixaci hmoždinek v případech, kdy jsme vyvrtali příliš velký otvor pro jejich osazení. MEM POWER GUM je vhodný i pro osazování okenních parapetů, dveřních zárubní a lze jej dokonce použít i na lehce vlhké podklady.

Použití a zpracování MEM POWER GUM je snadné a bezpečné: nestékavá lepící a těsnící hmota bez obsahu rozpouštědel a zápachu se nanese na jeden z lepených povrchů ve formě bodů nebo pruhů a materiály se ihned přiloží. Krátkodobě je možné lepeným materiálem posouvat a upravit jej do požadované polohy. Při lepení držáků apod. se doporučuje před plným zatížením jeden den počkat. Spáry, které se pomocí MEM POWER GUM utěsňují se vyhladí ihned po jeho nanesení. Již po přibližně osmi hodinách je tmel dokonce možné i přetírat běžnými barvami. 

Stane-li se, že vyvrtáme příliš veliký otvor pro hmoždinku, můžeme díky MEM POWER GUM i tak zajistit její pevné ukotvení ve zdi. Vyvrtaný otvor vyplníme tmelem MEM POWER GUM, vmáčkneme do něj hmoždinku a druhý den můžeme zavěsit i těžké předměty. 

MEM POWER GUM je vhodný pro elastické lepení mnoha materiálů, zejména dřevěných a kovových, ve vnitřním i venkovním prostředí. Výrobek vyniká nepatrným smrštěním, odolností vůči UV-záření, neutrálním zráním bez koroze kovových materiálů nebo tvorby puchýřků při kontaktu s vodou v čerstvém stavu. MEM POWER GUM neproniká do okolních materiálů. Výrobek je dodáván v barvě bílé, šedé a černé.

Až příště budete přemýšlet o vrtání zamyslete se, zda není lepší vybrat správné lepidlo? Bližší informace si vyžádejte na tel.: 725 182 003.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info