Zpět

Co se skrývá za zkratkou CSR, ke které se hlásí i společnost MEM Bauchemie?

Přidáno: 31. 3. 2015 21:00:49 Počet shlédnutí: 897

31 Březen 2015

CSR je oficiálně používanou zkratkou pro společenskou odpovědnost firem (z anglického Corporate Social Responsibility), přičemž se jedná o dobrovolné integrování sociálních a ekologických hledisek do každodenních firemních operací a interakcí s firemními partnery.

Co se skrývá za zkratkou CSR, ke které se hlásí i společnost MEM Bauchemie?

Princip zahrnutí sociálních a environmentálních hledisek do strategie firmy v praxi představuje trojí zodpovědnost, konkrétně za:

  • ekonomickou oblast firmy s odmítáním korupce, transparentností, dobrými vztahy se zákazníky, obchodními partnery a ochranou duševního vlastnictví 
  • sociální oblast, kam patří komunikace s partnery, striktní dodržování lidských práv a pracovních standardů
  • environmentální oblast, kam patří šetrná produkce, ekologická politika na všech úrovních (využívání recyklovaných materiálů) nebo ochrana využívaných přírodních zdrojů.

Není bez zajímavosti, že, až na jediný výrobek, je veškerá produkce lídra evropského trhu stavební chemie pro kutily a DIY spotřebitele, firmy MEM Bauchemie bez obsahu rozpouštědel a silně se orientuje na využití nejmodernějších polymerů (tzv. technologie SMP), které jsou bez rozpouštědel, vody, bitumenu, silikonu a izokyanátů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info