Zpět

Bitumenové izolace MEM Bauchemie bez obsahu rozpouštědel, tudíž šetrné k životnímu prostředí

Přidáno: 23. 6. 2011 14:49:00 Počet shlédnutí: 1978

23 Červen 2011

MEM Bauchemie, jako společnost odpovědná vůči svým zákazníkům a životnímu prostředí, vsází na bezrozpouštědlové typy výrobků. Tato sázka na výrobky, šetrné vůči přírodě i zpracovateli, platí ve 100% i u bitumenových izolací.

Bitumenové izolace MEM Bauchemie bez obsahu rozpouštědel, tudíž šetrné k životnímu prostředí

Zpracovatelská rizika a omezení, známá u rozpouštědlových typů výrobků, nepředstavují u moderních bitumenových receptur MEM Bauchemie již žádný problém. Z jejich šetrného složení neprofituje pouze životní prostředí, ale i zpracovatel, který již není vystaven zápachu po ředidlu, nebezpečí výbuchu, vznícení ani poškození zdraví.

Veškeré bitumenové výrobky MEM jsou bez obsahu rozpouštědel, přičemž sortiment zastřešuje kompletní výrobní sortiment od ASFALTOVÉHO LEPIDLA až po ASFALTOVÝ IZOLAČNÍ NÁTĚR.

S přechodem na bezrozpouštědlové typy výrobků se zoptimalizovaly i zpracovatelské vlastnosti, jako např. dosažení snazší zpracovatelnosti nebo vyšší vydatnosti, tj. menší spotřeby, výrobku.

Důležité upozornění! Změnu složení u bitumenových výrobků nepředstavuje snížení podílu rozpouštědel v přípravku, ale jejich úplné odstranění!

Jsme patřičně hrdi na to, že jsme jednou z prvních značek na trhu, která nabízí bitumenové, neboli asfaltové, izolační výrobky kompletně bez obsahu rozpouštědel! 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info