Montážní cement pro bleskové kotvení

Montážní cement pro bleskové kotvení

MEM Blesková maltaMontážní cement MEM Blesková malta nachází uplatnění při požadavku rychlého ukotvení kovových a plastových předmětů do cihelného zdiva, betonu nebo omítek. Typické uplatnění nachází při kotvení zábradlí, rozličných konzolí a podpěr (např. konzolí radiátorů, podpěr potrubí a sanitárních zařízení), usazování hmoždinek, mříží a dveřních pantů, fixaci elektroinstalačních prvků (rozvodné skříně, krabičky, průchodky atd.), stejně jako pro těsnění menších průsaků vody ve sklepích nebo výtahových šachtách. MEM Blesková malta nachází uplatění i při těsnění betonových potrubí a kanalizačních jímek, stejně jako při drobných opravách (vyplňování dutin, opravy hran schodových stupňů, vyhlazování děr v podlahách atd.).

MEM Blesková maltaMEM Blesková malta je vhodná pro použití v interiéru i exteriéru, bez smrštění během zrání, nepropoští vodu, netvoří výkvěty a nezpůsobuje korozi kovů. 

MEM Blesková malta je vhodná i jako náhrada sádry ve sklepních prostorách stejně jako všude tam, kde bude následně nahozena sanační omítka. 

Díky minerální bázi nabízí MEM Blesková malta dokonalé spojení s betonem či cihelným zdivem, stejně jako následně případně aplikovanou stěrkovou hmotou nebo omítkou. Přesvědčte se i Vy o výhodách moderních montážního materiálu, který můžete v případě potřeby vždy po ruce, neboť umožňuje postupné zpracovávání!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info