Flexibilní izolační hmota s mnohostranným použitím

Flexibilní izolační hmota s mnohostranným použitím

Flexibilní izolační hmota s mnohostranným použitím

Vlhkost pronikající do domu působí na stavební konstrukci značné materiálové škody se známými jevy, jako je odpadající omítka, v mrazech se zvětšující trhliny anebo tvorba skvrn od vlhkosti s následným napadením plísněmi. S netěsnostmi si není radno zahrávat ani na poli volného času a v hobby sektoru. Ztráta hodnoty netěsného auta, karavanu nebo lodi bývá, v takovýchto případech, opravdu velmi rychlá. Zkrátka, kam může vlhkost, tam Váš majetek trpí a snižuje se jeho hodnota.

Právě proti pronikání vlhkosti Vám nyní nabízíme novou, flexibilní izolační hmotu na materiálové bázi MS-polymerů MEM Water-Stop, která je snadno, bezpečně a hlavně velmi mnohostranně použitelná. V7robek na představené moderní bázi MS-polymerů, která je bez obsahu rozpouštědel i bitumenu, je určená k utěsňování betonu, dřeva i kovů. MEM Water-Stop můžete dále použít např. na popískovanou střešní lepenku, množství plastů a dokonce i polystyren. 

S praktickým balením výrobku v běžné plastové kartuši utěsníte netěsné pracovní a dilatační spáry (např. okolí okenních a dveřních rámů, poškozené díly karoserií). Při požadavku po aplikaci ve větší ploše můžete sáhnout po větším balení a MEM Water-Stop nanášet pohodlně štětcem nebo válečkem. Zajímavým faktem, pro přiklonění se k této nové a progresivní technologii, je i nesporná časová výhoda, kdy např. oproti bitumenovým silnovrstvým stěrkám, ušetříte až 50 procent času.

Výhodou izolace MEM Water-Stop je i možnost jejího nanášení na vlhký podklad, stejně jako skutečnost, že MEM Water-Stop během zrání není potřeba chránit před působením vlhkosti. Bezprostředně po aplikaci může pršet nebo být izolace ostřikována vodou a izolace úspěšně vyzraje (narozdíl od bitumenových izolací, které voda v čerstvém stavu smyje).

no alt

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info