Čtyři lepidla pro Váš úspěch

Čtyři lepidla pro Váš úspěch!

Čtyři lepidla pro Váš úspěch!

Představuje se Vám nová řada montážních lepidel MEM.

Značka MEM reaguje na celosvětově rostoucí trend technik připevňování lepením a představuje Vám novou řadu výkonných montážních lepidel. Spoje, které ještě nedávno bylo možné pouze nýtovat nebo připevňovat šrouby, je v současnosti možné velmi snadno lepit. A to zejména tehdy, když máte po ruce vynikající lepidla značky MEM, která nabízejí skutečně vše, co je potřeba pro zajištění pevného spojení. 

Hlavním úkol a výzvu pro výrobce představuje co nejjednodušší systém orientace zákazníka s ohledem na správný výběr lepidla a nabízené vlastnosti pro požadované použití. Zde značka MEM vsází na jednoduché označení výrobků i s ilustracemi možných použití na etiketě. 

Sortiment sestává ze čtyř montážních lepidel MEM, která pokrývají všechna možná použití:

MEM Montážní lepidlo extrém s extrémně silnou počáteční lepicí silou až 130 kg/m²
MEM Montážní lepidlo deko pro připevňování dekorací a ozdobných profilů a prvků
MEM Montážní lepidlo na hladké povrchy k lepení hladkých a nesavých materiálů - sklo, zrcadel, kovů a množství plastů
• a víceúčelová "zbraň" MEM Power Gum, určenou k lepení, utěsňování i vyplňování. 

MEM Montážní lepidlo extrémMEM Montážní lepidlo extrém vyniká mimořádně silnou počátční lepicí silou, přičemž je určené zejména pro lepení v interiéru. V případě použití ve venkovním prostředí musí být vždy zajištěno, aby k lepený spoj nebyl přímo vystaven povětrnostním vlivům a případnému zatékání. Současně je třeba mít na paměti další důležitou podmínku použití montážních lepidel na disperzní bázi, kterou je požadavek, aby nejméně jedna z lepených ploch byla savá (například omítka, dřevo, beton nebo cihla). Díky tomu je zajištěno vsáknutí částeček vody a pevné okotvení lepidla v podkladu. Poté se již naplno můžete radovat z vynikajících vlastností nepřekonatelného lepidla na trhu! Lepení podlahových soklových nebo přechodových lišt, parapetů, prahů, rozličných stavebních desek, apod. již nestojí nic v cestě.

MEM Montážní lepidlo dekoShodné požadavky vyžaduje na použítí a vlastnosti podkladu vyžaduje i MEM Montážní lepidlo deko, které, jak název vypovídá, je určené pro lepení rozličných dekoračních a ozdobných profilů, rozet, podhledů z polystyrenu nebo tvrzené pěny apod. Nevyžadujete-li extrémní počáteční lepicí sílu, je pro Vás MEM Montážní lepidlo deko tou pravou volbou za příznivou cenu!

Doposud jsme Vás seznámili pouze s vlastnostmi disperzních, montážních lepidel kdy, jak víte, je požadavek na nasákavost jednoho z lepených povrchů, stejně jako zabránění pronikání vlhkosti a povětrnostním vlivům k lepenému spoji. Všechny tyto předpoklady lepení nemusíte řešit u nejmodernější báze tzv. hybridních lepidel na materiálové bázi SMP (někdy označované jako MS-polymery). Značka MEM je jedním z největších propagátorů a inovátorů uvedené materiálové báze, kdy v oblasti lepidel jí reprezentuje MEM Montážní lepidlo na hladké povrchy a trvale elaastické lepidlo i těsnicí tmel v jednom MEM Power Gum.

MEM Montážní lepidlo na hladké povrchy

MEM Montážní lepidlo na hladké povrchy je, jak bylo uvedeno výše, vhodné pro použití dovnitř i ven, na savé a především nesavé a hladké povrchy. Uvedené lepidlo je naprosto ideální pro lepení zrcadel (nenaleptá zadní fólii, díky čemuž zrcadlo v čase tzv. "neslepne"), kovů, množství plastů i skla v interiéru (kdy lepidlo nebude přímo vystaveno UV-záření). Konečný spoj je mimořádně pevný a trvale elastický, díky čemuž přenáší případné objemové změny materiálů.

MEM Power GumPosledním ze zástupců montážních lepidel MEM je naprostý "univerzál" MEM Power Gum, který je dodáván ve třech barvách - bílé, šedé a transparentní a můžete jej používat dokonce pro tři aplikace - elastické lepení, utěsňování pracovních spár a vyplňování (např. děr po hmoždinkách apod.). Vyzrálý spoj je trvale pružný a přitom , brousitelný a nepřekonatelně pevný. MEM Power Gum můžete zpracovávat uvintř, venku a dokonce i pod hladinou vody! Ano, slyšíte dobře, pro MEM Power Gum nepředstavuje vlhký podklad žádný problém. Znáte jiný tmel nebo lepidlo, se kterým by řemeslníci mohli pracovat i za deště nebo těsně po něm?

Tip na závěr: lepíte-li plošný materiál (např. zrcadla), nanášejte lepidlo s pravidelným odstupem ve formě výhradně svislých pruhů! Nikdy ne vodorovně, bodově nebo do tvaru ulity. Pouze tímto způsobem aplikace Vám lepidlo nabídne 100% výkon a vy budete spokojeni se snadností jeho použití.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info